دبی فورد

راه های دیگری برای شکستن این دیوار نفوذناپذیر وجود دارد. پاکسازی ضمیر به شما کمک میکند احساسات و تجربیاتی را که ممکن است از سالها پیش در فکر آن بوده اید، به مرحله اجرا در آورید. هر روز از پاکسازی به گونه ای طراحی شده است تا شما را به وسعت آنچه که هستید برساند و عظمت و بزرگی چیزی که برای زندگیتان لازم است را به نمایش بگذارد. به همین دلیل برای شما ضروری است که از زندگی روزمره خود دور شوید، زیرا فقط در این حال می توانید ضمیر خود را دوباره سازماندهی کرده و یک زندگی سرشار از روح و معنویت تازه در وجود و ذهن خود داشته باشید؛ بنابراین از شما میخواهم که از زندگی بیرونی خود رها شده و برای ارتباط دوباره با زندگی درونیتان سفر بیست ویک روزه ای را آغاز کنید.
این مقدار زمان کمی ست، اما نتایج آن بی اندازه ارزشمند است. اگر جرأت باز کردن دریچه وجود خودتان را به سمت آگاهی دارید؛ بدانید که به احساس عشق، مهربانی، شادی و آرامش عمیقی دست خواهید یافت. شما فضایی را برای الهام گرفتن، خلاقیت و نبوغ روحتان در جهت سفر به وجودتان شکل خواهید داد. زمانی که آگاهی شما کامل میشود، میتوانید ببینید که تمام آن چیزی که نیاز دارید تا خود را حفظ و ارضا کنید از قبل وجود داشته است. آن هم نه در ظاهر شما، بلکه در درونتان.
اگر به طور جدی خواهان پاک سازی ضمیر در ۲۱ روز هستید، به این دلیل است که میخواهید به مراتب بیش از آنچه که در حال حاضر در مورد خودتان شاهد آن هستید، تجربه کنید. با این روش کاربردی در هر زمینه ای زندگی شما بیش از حد عالی شده یا میل تان برای داشتن غایت هر چیزی نتیجه قطعی خواهد یافت.
شما بیشتر میدانید و میخواهید که لایق بهترینها هستید و آگاهید که چیزی وجود دارد که شما قلبا آماده اید تا آن را به دست بیاورید؛ بنابراین امروز یک روز کامل برای شماست که قدرت خود را از دنیای بیرون پس بگیرید و به سمت داخل بروید و سفری را که با روحیه تان عجین است، آغاز کنید. در داخل این برنامه، ساختاری وجود دارد که شما میتوانید بُعد آگاهی و زوایای روح خود را پاکسازی کرده و قادر خواهید بود تا بهترین حالات روحیتان را تجربه کنید.
عشق به این سفر با همه چالشها و فراز و نشیبها از درون وجود خودتان نشات گرفته و محدودیت را از شما دور خواهد کرد. من هرگز حرف وی آن جنینگز را فراموش نمی کنم که میگفت :《 من به دنبال عشق در مکان های اشتباهی بودم》

 

Enjoyed this article? Stay informed by joining our newsletter!

Comments

You must be logged in to post a comment.

درباره نویسنده

ره آسمان درون است پر عشق را بجنبان

محبوب ترین ها
آوریل ۲۳, ۲۰۲۰, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر - مهدی 928
مهٔ ۴, ۲۰۲۰, ۶:۵۸ بعد از ظهر - علی
مارس ۲۲, ۲۰۲۰, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر - مستانه
آوریل ۱۵, ۲۰۲۰, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر - رحمان رامفر
آوریل ۲, ۲۰۲۰, ۸:۵۶ بعد از ظهر - reza